GoMobil diskuze

GoMobil diskuzePokud máte jakékoliv dotazy, připomínky či postřehy ohledně operátora GoMobil, neváhejte se zeptat v diskusi níže. Nejedná se o oficiální komunikační kanál operátora GoMobil, je to pouze diskuse lidí, které tento operátor zajímá.

GoMobil má na svých stránkách má speciální sekci, ve které jsou sepsané časté dotazy. Zkuste nejprve hledat zde. Pokud nenajdete odpověď, která by Vás uspokojila, zkuste se také zeptat na oficiální Facebook stránce GoMobil.

GoMobil diskuze a komentáře

 • Michal Kobelka

  S operátorem GoMobil jsem prozatím velmi spokojený. Až na jeden výpadek, který je stejně v režiji mateřské sítě T-Mobile, vše funguje bez problému. A hlavně – super ceny :-)

 • Marta Burianová

  Proč mi nikdo nebere telefon, Od 8.00 volám pořád dokola ze synova mobilu a vždy to skočí do schránky a sežere peníze, potřebuji zaktivovat simku a na email taky nikdo neodpovídá.
  Marta Burianová

  • Michal Kobelka

   Zkuste telefon s novou SIM kartou vypnou a znovu zapnout. GoMobil měl včera výpadek telefonických operátorů a pravděpodobně se nepodařilo tento stav napravit. Pokud Vám SIMkarta ani po restartování mobilu nebude fungovat, napiště na podporu podpora@gomobil.cz

 • Marta Burianová

  To jsem zkoušela, vypnout a zapnout a nic. Na podporu jsem psala ráno a nikdo se taky zatí neozval. A jejich telefon nikdo nebere. Nejhorší je, že mi došel kredit na synově moilu, protože mi to vždycky skočí do schránky, a já nemůžu nabít přes internet, protože potvrzovací SMS by mi přišla na můj nefunkční telefon. Tak už fakt nevím, co dělat

  • Michal Kobelka

   Pokud máte Facebook, zkuste napsat GoMobilu přímo na zeď – https://www.facebook.com/gomobil.cz – oni už Váš požadavek předají technické podpoře. Jak píší na Facebooku, bohužel se ještě nepodařilo telefonickou podporu zprovoznit z technických důvodů, proto se nemůžete dovolat.

 • Antonín Habernal

  S tímto operátorem GoMobil jsem velice spokojený!! Doporučuji ho všem.

 • Markéta

  Go mobil už nikdy více nejhorší virtual které ho jsem vyzkoušela
  Poplatek za LTE které stejně neběží tak jak má ale rychlost je srovnatelná 3g+
  Nefunkční služba zmeškaný hovor nevíte jestly vam někdo volal pokud jste byly mimo signál
  Poplatek 250kč za přechod k jinému operátorovi
  Poplatek 30kč měsíčně za nic
  Neschopnost něco udělat pořádně pro zákazníka
  Velmi nedoporučuji

  • Michal Kobelka

   Hezký den. LTE jsem několikrát testovat a vždy jsem naměřil minimálně 10 Mbit – zkoušela jste jiný přístroj? Příplatek za LTE je bohužel nutný vzhledem k tomu, jak jsou nastaveny ceny od velké trojky pro virtuální operátory. GoMobil je jedním z mála virtuálů, kteří LTE nabízejí – poplatek je víceméně symbolických 15 kč. Snad se brzy podaří prosadit lepší velkoobchodní ceny pro virtuální operátory, abyste za LTE nemusela připlácet.