Internet v tabletu

Operátor GoMobil má nově v nabídce Internet v mobilu či tabletu. Jedná se o speciální SIM kartu určenou pouze pro datové přenosy (není možné s ní telefonovat či posílat SMS). Tato SIM karta se výborně hodí do Vašeho druhého zařízení, např. do tabletu. Ceny jsou následovné:

  • 600 MB – 225 Kč
  • 1.2 GB – 330 Kč
  • 1.5 GB – 350 Kč
  • 3 GB – 450 Kč
  • 10 GB – 650 Kč

Ceník a další informace si můžete přečíst zde:

Více informací o GoMobil internetu

Nové datové balíčky u GoMobil

Operátor GoMobil připravil pro své zákazníky nové balíčky internetu, které jsou výhodnější. Jedním z nových balíčků je Platím, co stáhnu, u kterého zákazník platí pouze za data, která opravdu spotřeboval. Tento balíček je výhodný zejména u lidí, kteří měsíčně využijí internet v mobilu pouze výjimečně (v řádu jednotek MB).

Celý příspěvek

Volací limit u GoMobil – nastavení

Nově si u GoMobil v samoobsluze můžete nastavit volací limit, což je částka, kterou můžete maximálně provolat. Pokud například uvažujete o tom, že byste GoMobil pořídili svým dětem, můžete jim jednoduše nastavit limit, který nikdy nepřekročí. Můžete tak předejít nepříjemným překvapením, která by Vás čekala při pohledu na provolanou částku Vašich dětí :-)

Více informací o volacím limitu GoMobil.cz

Volací limit GoMobil

Nové tarify Na míru

GoMobil představil dva nové tarify – START a NA MÍRU. První je velice podobný podobný starému tarifu START, novinky přicházejí až s tarifem Na míru, ve kterém si podobu volných minut, SMS a dat můžete navolit podle vlastního uvážení. Více informací o tarifu Na míru získáte zatím na stránkách GoMobil – Na míru.

100 minut volání jako bonus

Pozor, tato akce již neplatí!

GoMobil připravil další akci. K přenosu čísla, který je stále zdarma, dostanete ještě navíc 100 minut volání zdarma do začátku! Při objednávce služeb zadejte kód FB0410GO. Více informací.